تبلیغات محیطی شهرداری‌ها بر موضوع کتاب و کتاب‌خوانی

تبلیغات محیطی شهرداری‌ها بر موضوع کتاب و کتاب‌خوانی

حبیب الله خجسته پور گفت: نامگذاری هفته کتاب تلنگری برای اهمیت دادن به کتاب و مطالعه است.

به گزارش خبرگزاری محیطی و به نقل از برنا؛ خجسته پور امروز در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان با بیان این مطلب ، اظهار کرد: باید شرایط به‌گونه‌ای فراهم شود که در تمام ایام سال جامعه با کتاب و کتاب‌خوانی مانوس باشد نه صرفا هفته‌‌ای که به این مناسبت نام‌گذاری شده است.

او با تاکید بر اینکه در اهمیت کتاب‌خوانی همه دستگاه‌های اجرایی باید همکاری کنند، تصریح کرد: شهرداری‌ها به دلیل سهولت دسترسی به امکانات اطلاع‌رسانی باید تبلیغات محیطی بیشتری بر موضوع کتاب و کتاب‌خوانی داشته باشند تا توجه به سمت این موضوع مهم بیشتر شود.

خجسته پور در خصوص جایگزینی یکی از مدارس تا زمان مقاوم سازی کتاب‌خانه حضرت مهدی(عج) خرم‌آباد ،یادآورشد: مدرسه میثاق برای این منظور درنظر گرفته شده که با توافق آموزش و پرورش به مدت دو سال در اختیار اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قرار گیرد.

او خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه این مدرسه اکنون خالی بوده و قابلیت استفاده برای آموزش و پرورش را ندارد، در این مدت که در اختیار اداره کل کتاب‌خانه‌ها قرار می‌گیرد فرصتی برای احیا شدن و تبدیل آن به کتاب‌خانه است تا در پایان موعد مقرر نیز تحویل آموزش و پرورش شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.