تبلیغات محیطی سلفون مخصوص مواد غذایی Toppits

تبلیغات محیطی سلفون مخصوص مواد غذایی Toppits

قرار دادن مواد غذایی گوناگون و متعدد برای مدت طولانی در داخل یخچال،کار بسیار راحتی است. اما برای انجام چنین کاری باید از بسته بندی ها و سلفون های مخصوص مواد غذایی برای نگهداری طولانی مدت استفاده کرد. به همین منظورتبلیغات محیطی سلفون مخصوص مواد غذایی Toppits در سطح خیابان ها با آگهی بخشی در مورد نگهداری مواد غذایی همچنین مردم را با سلفون های مخصوص Toppits آشنا کرده است.
همانطور که مشاهده می کنید تبلیغات محیطی سلفون مخصوص مواد غذایی Toppits بر روی دیوار به صورت ساده ونسبتا باریک نصب شده است به طوری که این سلفون به شکل دیواری آجری و با رنگی متفاوت تر از رنگ آجرهای اصلی دیوار پشت آن طراحی شده و در امتداد آن بسته بندی سلفون مخصوص مواد غذایی Toppits می باشد وزمانی که شخصی به شکل این دیوارهای آجری نگاه می کند در پایان آن متوجه بسته سلفون Toppits خواهد شد و تبلیغات محیطی سلفون مخصوص مواد غذایی Toppits  توانسته با کمترین هزینه و ساده ترین طراحی تبلیغات محیطی زیبایی را خلق کند.
آژانس تبلیغاتی : Grey Worldwide، آلمان
مدیر خلاقیت : Lars Riebartsch
مدیر هنری : Dennis Wolf
عکاس : Dirk Heinrich
انتشار : March 2008

مواد تشکیل دهنده سلفون

پلی پروپیلن (Poly propylene) که صنعت سلفون نامیده می شود یکی از پر کاربردترین پلیمرها می باشد ، از جمله شاخصه هایی که به شناسایی این پلیمر در بین سایر نمونه ها کمک می نماید ، عدم خراش پذیری سطح آن با ناخن و نیز مقاومت آن در برابر خرد شدن است ، هر چند در اثر وارد شدن نیروی بیش از حد سفیدک میزند ، این پلیمر دارای ویژگی های مانند شفاف بودن ، مقاومت در برابر کشش، چگالی کم ، بی رنگی،  مقاومت در برابر اسیدها و بازها ، تحمل درجه حرارت بالاتر نسبت به نایلون و نایلکس (HDPE – LDPE) می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.