برای تبلیغات در دهه‌‌ فجر باید بهترین شرایط را ایجاد کرد

برای تبلیغات در دهه‌‌ فجر باید بهترین شرایط را ایجاد کرد

شهردار شیراز همزمان با آغاز دهه فجر ، در خصوص تبلیغات محیطی متناسب با این ایام در شهر شیراز اظهار داشت : با هماهنگی میان مناطق 10گانه ، معاونت فرهنگی اجتماعی و معاونت خدمات شهری و مدیریت زیباسازی برای انجام تبلیغات محیطی مناسب در دهه‌‌ فجر باید بهترین شرایط را ایجاد کرد .
به گزارش مجله محیطی ، علیرضا پاک‌ فطرت ضمن تاکید بر نور پردازی و نور افشانی معابر و میدان‌های شهر، نصب پرچم و بنر در مورد دهه‌‌ فجر و برگزاری جشن‌ها و مراسم مختلف در این ایام ، عنوان کرد : برگزاری جشن‌هایی مانند دهه‌‌فجر برای ترویج خوبی‌ها، ارزش‌ها، کمالات انسانی و اخلاقی و افزایش وحدت ملی ، وفاق ، همراهی و همدلی مردم و تقویت جایگاه ولایت به‌ عنوان رکن انقلاب اسلامی است .
وی با اشاره به آغاز دهه‌ فجر و نزدیکی انتخابات بزرگ اسفندماه ، بر حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات هفتم اسفند تأکید کرد .
شهردار شیراز ادامه داد : امید بخشی و نشاط‌ بخشی بیشتر به جامعه ، وفاق ملی ، همدلی و همراهی از جمله نکاتی است که مورد تأکید مقام معظم رهبری بوده ؛ بنابراین باید با حرکت‌های جذاب و ماندگار در ایام مختلف از جمله دهه‌‌فجر این موضوعات را در جامعه ترویج دهیم .
پاک فطرت با تأکید بر اینکه در دهه‌‌ فجر امسال باید برای مشارکت بیشتر مردم، برنامه‌ریزی مناسبی شود ، گفت : باید تدبیری بیندیشیم تا اصناف، بازاریان و مساجد حضور پر رنگ‌تری در تبلیغات و تزیین سطح شهر و برگزاری جشن‌ها داشته باشند .
وی در پایان افزود : اصناف اگر با جریان فرهنگی همراه شوند تأثیرگذاری بسیاری خواهند داشت ، ضمن اینکه مساجد می‌توانند نقش فعالی در مورد پربارتر شدن تزیینات شهری و برگزاری جشن‌ها ایفا کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.