طرح ساماندهی تبلیغات محیطی در استان البرز

طرح ساماندهی تبلیغات محیطی در استان البرز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیطی دات کام ، رئیس اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت : اداره ارشاد کرج طرح بهبود زیرساخت‌های غیر‌عمرانی بخش فرهنگ و هنر را با جدیت پیگیری می‌کند.

مهدی ابدالی گفت :ادارات، دستگاه‌ها و نهادهایی که قصد تبلیغات محیطی و استفاده از سازه‌های بیلبورد تبلیغاتی سطح شهر را دارند باید با سازمان زیباسازی شهرداری هماهنگ باشند.

وی ادامه داد : اگر چه ارشاد وظیفه صدور مجوز کانون‌های تبلیغاتی در مناطق مختلف استان را به عهده دارد ولی در استفاده از این سازه‌ها و امکانات با محدودیت‌های زیادی مواجه است.

رئیس اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز اضافه کرد: خوشبختانه تعامل سازمان زیباسازی با اداره ارشاد کرج برای تبلیغات رویدادهای هنری و فرهنگی این شهرستان مناسب است ولی با توجه به امکانات محدود، پوشش تبلیغاتی این رویدادها آن طور که باید و شاید کاملا انجام نمی‌شود.

مهدی ابدالی تاکید کرد: باید شرایط ساماندهی سازه‌های تبلیغات محیطی شهرستان کرج مهیا شود تا شاهد تغییر وضعیت این بخش باشیم.

وی افزود: باید شرایطی ایجاد شود که مکان و زمان برگزاری نمایشگاه کتاب استان ثابت شود تا در سال‌های آتی کمتر به تبلیغات محیطی احتیاج باشد.

این مسئول  خاطرنشان کرد: با فراهم کردن فضای ثابت، هزینه چند میلیونی اجاره مکان صرفه‌جویی شده و برای انجام طرح‌های مختلف فرهنگ و هنری در شهرستان‌ها تزریق می‌شود.

رئیس اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در پایان اظهار داشت : ساماندهی دکه مطبوعاتی، سازه‌های تبلیغاتی و دفاتر مطبوعاتی از برنامه‌های اداره ارشاد کرج در این حوزه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.