تبلیغات شهری برای ایام نوروز به صورت موقت تهیه می شود

تبلیغات شهری برای ایام نوروز به صورت موقت تهیه می شود

معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران ، گفت : ساختار اطلاع رسانی و تبلیغات شهری برای ایام نوروز به صورت موقت تهیه می شود .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیطی ، آرش ظفری در کارگروه مدیران روابط عمومی در حوزه اطلاع رسانی و گردشگری اظهار کرد : بحث گردشگری و ارتباطات نخستین مسئله در کمیته اطلاع رسانی و ارتباطات بود که در بخش اول مقرر شد در کارگروهی که توسط کلانشهر رشت ایجاد می شود ، طرحی در خصوص ساختار اطلاع رسانی و تبلیغات گردشگری در شهرها تهیه نمایند .
وی افزود : با توجه به نزدیک بودن به ایام نوروز امیدواریم بتوانیم به یک طرح مشترک برای اطلاع رسانی و تبلیغات در عرصه گردشگری برسیم .
معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران تصریح کرد : البته باید تأکید داشت که این طرح به صورت پایلوت در رشت برگزار می شود و قرار است در جلسات بعدی در راستای ساماندهی آن به صورت یک طرح دائمی فعالیت کنیم. ظفری با اشاره به اینکه در نشست دوم درباره چگونگی همکاری کلانشهرهای مختلف در مباحث مختلف و مشارکت شهروندان بحث شد، خاطرنشان کرد : اجرای برنامه مشارکتی در هفته روابط عمومی یکی دیگر از نکاتی بود که در این جلسه بیان شد و توسط حضار مورد بحث قرار گرفت ؛ طرح ها و پیشنهادهای خوبی در این زمینه ارائه شد که باید با بحث و بررسی بیشتر به اجرای بهتر این همایش مشترک کمک کرد .
وی افزود : تعداد کارگروه هایی که در زمینه هایی مثل امور بین الملل، اطلاع رسانی و ارتباطات ایجاد شده به هر یک از استان های مختلف واگذار شده که آن ها این موضوع را پیگیری کنند تا ما بتوانیم موضوعات اصلی را در دبیرخانه کلانشهرها اجرایی کنیم .
معاون روابط عمومی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران ادامه داد : روابط عمومی ها با توجه به ضرورت مقوله اطلاع رسانی باید توجه ویژه ای نسبت به این موضوع داشته باشند و بررسی های لازم را در راستای اطلاع رسانی بهتر به مردم انجام دهند .
مدیر روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری کرمان نیز در این نشست اظهارکرد : در استان های جنوبی تبلیغات خاصی برای مکان های گردشگری رخ نداده است .
رامین امیرمداح افزود: در سال های اخیر با تعامل شهرداری کرمان با میراث فرهنگی کلیپی در جهت معرفی جاذبه های گردشگری کرمان در حال تهیه است که به زودی در صدا و سیما پخش خواهد شد .
وی تصریح کرد : نقاط گردشگری زیادی در شهرها وجود دارد که هموطنان خودمان نیز از آن بی اطلاع هستند بنابراین امیدواریم بتوانیم گردشگری داخلی را تقویت کنیم .
مدیر روابط عمومی شهرداری مشهد نیز ، اظهارکرد : همه شهرها شبیه یکدیگر نیستند نگاه تهران به گردشگری متفاوت از نگاه مشهد به این حوزه است .
مهدی رضوی کیا افزود : به طور مثال در مشهد حرم رضوی کانون گردشگری است ولی در تهران کانون های گردشگری پراکنده می باشد بنابراین نباید گردشگری کلانشهرها را در یک ردیف آورد .
مدیر روابط عمومی شهرداری مشهد در پایان تصریح کرد : بحث تبادل تجربیات و دانش روابط عمومی یکی از مقوله های مهم در مباحث تبلیغاتی و اطلاع رسانی است و مدیر روابط عمومی باید با نگاه به شرایط کشور در راستای اطلاع رسانی فعالیت کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.