تبلیغات فوق العاده از رانندگی بر روی دیوار

تبلیغات فوق العاده از رانندگی بر روی دیوار

به تصویر کشیدن یک واقعیت قدرتمند در تبلیغات کاری حرفه ای ست و می تواند در ارتقای نام برند تاثیری شگرف ایجاد نماید.

Seat leon cupra مدل جدید از اتومبیل Seat می باشد که با هنرنمایی ویژه بر روی دیواره های پارکینگ ها و کشیدن رده های خط سرعت قصد معرفی قدرت 240 اسب بخار اتومبیلش را دارد.

لازم بذکر است که Seat شرکت خودروسازی اسپانیایی است. این شرکت در سال ۱۹۵۰ توسط انستیتوی ملی صنعت اسپانیا و با کمک آغازین شرکت فیات بنیان نهاده شد.

این کمپانی مدعی است که رانندگی بر روی دیوار، نشان دهنده سرعت بالای اتومبیل می‌باشد. در واقع هدف از اجرای خلاقانه تبلیغات اتومبیل Seat جلب کانون توجه مخاطبان و مشتریان این اتومبیل می باشد، تا با نمایش گذاشتن قابلیت ها و سرعت بالا، نام برند را همراه با قدرتی فوق العاده در ذهن عموم ثبت نماید.

آژانس تبلیغاتی: Mather Communications, بخارست، رومانی
کارگردانان خلاقیت: Dani Macarie, Albert Nica, Dan Gherman
مدیر هنری: Catalin Popescu
کپی رایتر: Corina Bompa
انتشار: 2011 ژوئن

قانون معروفیت در ماندگاری نام برند

تولد یک نام تجاری از طریق معروفیت و شهرت آن شکل می گیرد . ابتدا باید این شهرت را کسب کنیم تا بتوانیم نام تجاری خود را تثبیت نماییم. یکی از راه‌های معروف شدن پیشگام بودن است. به عنوان مثال “KFC” کنتاکی اولین فروشگاه زنجیره ای بود که مرغ را با روش جدید “سرخ شده” ارائه کرد و از این طریق به شهرت رسید و یا آنیتا رادیک “بادی شاپ” را در سال ۱۹۷۶ افتتاح کرد.

هدف از گشایش این فروشگاه، ارائه لوازم آرایشی “طبیعی” ساخته شده از مواد کاملا خالص بود و تاثیر آنها بر روی حیوانات نیز آزمایش نشده بود، اما ساختار این لوازم آرایشی، کاملا مناسب افراد در اجتماعات و محیط های گوناگون طراحی شده بود. اکنون “بادی شاپ” تقریبا بدون هیچ تبلیغاتی (با سر و صدای فراوانی که در این زمینه بوجود آمد) به صورت یک نام تجاری تثبیت شده در تمامی جهان در آمده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.