تبلیغات خلاقانه نوشیدنی7 Eleven

تبلیغات خلاقانه نوشیدنی7 Eleven

فروشگاه های زنجیره ای Eleven 7 دست به تبلیغات خلاقانه ای برای تبلیغ نوشیدنی های خود زده است تبلیغات خلاقانه نوشیدنی  7 Eleven به شکل عدد هفت است که در آن یک نی گذاشته شده است و در وسط این تبلیغات خلاقانه نوشیدنی تبلیغات خلاقانه نوشیدنی7 Eleven کلمه  Eleven مشاهده می شود کلمه  Eleven در اینجا به معنی محصولات نوشیدنی است که در این فروشگاه به فروش می رسد  تبلیغات خلاقانه نوشیدنی 7 Eleven تعداد زیادی از مردم را به خرید این نوشیدنی های خوشمزه که در فروشگاه 7 Eleven وجود دارد وادار کرده است.

 

آژانس تبلیغاتی:Miami Ad School San Francisco, ایالات متحده آمریکا
مدیر هنری: Felipe Mollica

در مورد فروشگاه های زنجیره ای  7 Eleven

فروشگاه های زنجیره ای و بین المللی 7 Eleven سون یکی دیگر از مراکز بسیار خوب و مقرون به صرفه برای خرید و تهیه و تامین مایحتاج روزانه می باشد. این فروشگاه در سال 1927 در دالاس ایالت تکزاس آمریکا و با عرضه نان ، تخم مرغ ، انواع نوشیدنی، فست فود، شیر و برخی دیگر از محصولات لبنی و … و با نام ice houses آغاز بکار کرد و بزودی توانست علاوه بر توسعه بیزنس خود در آمریکا در بسیاری از کشورهای دنیا برند خود را در قالب فروشگاه های زنجیره ای گسترش دهد.
نام 7Eleven در سال 1946 برای این فروشگاه ها مورد استفاده قرارگرفت و به ثبت رسید و در واقع اشاره به مدت و ساعت کاری این فروشگاه ها داشت که از 7 صبح تا 11 شب ادامه داشت هرچند که عملا” از سال 1963 این فروشگاه ها بصورت 24 ساعت دایر و به فعالیت پرداختند. گسترش بیشتر این فروشگاه ها در سطح بین المللی مدیون شراکت یک شرکت ژاپنی در سهام شرکت آمریکایی و در سال 1991 اتفاق افتاد.
تعداد شعبه های این فروشگاه در سال 2007 در آمریکا به 1000 فروشگاه رسید این مجموعه در حال حاضر در 16 کشور دنیا 37000 شعبه دارد شعبه های این فروشگاه در هر کشور توسط مدیریت واحد در همان کشور و تحت برند واحد اداره می شود. اولین فروشگاه 7 Eleven   در کوالالامپور پایتخت مالزی  در سال 1984 افتتاح شد در اکتبر 2008 هزارمین شعبه در مالزی آغاز بکار کرد و در حال حاضر بیش از 1300 شعبه فعال هستند هر شعبه بیش از 2000 قلم از کالاها و اجناس مورد نیاز را عرضه می کند.علاوه بر تخفیف های خاص و بقول خودمان حراجی هایی که در طول سال در این فروشگاه به مشتریان عرضه می شود همه ساله از 7 نوامبر تا 11 جولای سالگرد تولد این فروشگاه جشن گرفته می شود که تخفیف های خاص عرضه می گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.