لزوم تبلیغات محیطی در معرفی جاذبه های گردشگری و تاریخی

لزوم تبلیغات محیطی در معرفی جاذبه های گردشگری و تاریخی

مهدی متقیان ، مدیر کل پدافند غیر عامل استان قم گفت: برای معرفی جاذبه های گردشگری و تاریخی قم نیاز به تبلیغات محیطی و رسانه ای است .

به گزارش خبرگزاری محیطی ، مهدی متقیان در بازدید از نمایشگاه قاب قم اظهار داشت: میزبانی از گردشگران و زائران در این استان باید با ارایه خدمات شایسته رفاهی، تفریحی و گردشگری صورت بگیرد.

وی افزود : با توجه به اینکه جاذبه‌های گردشگری و تاریخی در استان قم منصر به فرد است نیاز به تبلیغات محیطی و رسانه‌ای است تا کار فرهنگی در این عرصه صورت پذیرد .

مدیرکل پدافند غیرعامل استان قم با اشاره به اینکه معرفی جاذبه های گردشگری اشتغالزایی را در استان به همراه دارد گفت: با معرفی جاذبه های گردشگری و تاریخی بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی از این مکان ها بازدید می کنند و این امر باعث اشتغالزایی در استان می شود ، لذا استان قم با وجود حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران و بقاع متبرکه ای که دارد می تواند با جذب گردشگران مذهبی در استان، درآمدزایی و رشد اقتصادی را در سطح استان و ملی فراهم سازد.

این مدیر بر توسعه زیرساخت های گردشگری در این استان تاکید کرد و گفت : برای معرفی آثار تاریخی و گردشگری قم سرمایه گذاری باید انجام شود.

نمایشگاه قاب قم با هدف نمایش آثار تاریخی قم و گردشگری قم از دریچه دوربین عکاسان استان قم به معرفی حدود 50 مکان تاریخی و گردشگی قم پرداخته است.

آثارعکاسی شده شامل مکان هایی از جمله تیمچه فرش قم، بازار کهنه، خانه های تاریخی استان، کاروانسراها، قلعه ها، بادگیرها، پل ها،غارها، آتشکده ها، آب انبارها و امامزادگان قم است که تا 30 مهرماه صبح ها از ساعت 9 الی 14 پذیرای علاقمندان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.