تبریک سال 1397 بانک ملت جنجالی شد

تبریک سال 1397 بانک ملت جنجالی شد

همزمان با فرا رسیدن سال 1396 ، بانک ملت در اقدامی عجیب بیلبوردهای تبلیغاتی ای را اکران کرد که در آن ها سال ۱۳۹۷ به جای فرا رسیدن سال ۱۳۹۶ تبریک گفته شد .
به گزارش مجله خبری محیطی ، این روزها بیلبوردهای تبلیغاتی جدید بانک ملت که سال ۱۳۹۷ در آن تبریک گفته شده ، در شبکه‌های اجتماعی بسیار خبر ساز شده است ، به گونه ای که از آن به عنوان گاف تبلیغاتی نام برده اند .
بر اساس این گزارش ، این در حالی است که هدف مسئولان بانک ملت نیز همین توجه دیگران بوده و گویا آنها و طراح این تبلیغ به هدف خود رسیده‌اند .
در این رابطه بانک ملت با بیان اینکه ایده و هدف از تبریک سال 1397 ، جلب نظر و توجه عمیق مردم به این نکته کلیدی می باشد که زمانی سال 1396 مبارک و میمون است که اهداف و برنامه های مدون شده در این سال به بار نشیند ، افزود : اهداف ما خیلی به سفر هواپیما شباهت دارند . ما نیز برای رسیدن به اهدافمان باید مقصد را به خوبی مشخص کنیم . سپس به یک نقشه نیاز داریم و اقدامات لازم و اصلاح رویکرد در مسیری که طی می کنیم . به نظر آسان است اما در عمل مشکل می شود . پس می توان اینگونه نتیجه گرفت که سال ۱۳۹۶ زمانی مبارک خواهد بود که اهداف و برنامه های هوشمندانه ای تدوین ، اجرا و پایش کنیم و هم اینک با این امید و با صدای رسا بیان می داریم ،”سال ۱۳۹۷ مبارک باد”.
درباره این راستا ، بانک ملت به شکل مجملی به مقوله مهم برنامه ریزی و آینده اندیشی برای نیل به اهداف پرداخته است که سیر تحقق آن ها را به گونه زیر بیان داشته است :
۱- ویژگی های هدفتان را به دقت مشخص کنید .
۲- معنادار بودن اهداف، نکته ی کلیدی فرایند است .
۳- اهدافی را انتخاب کنید که دست یافتنی باشند .
۴- اهداف همرنگ وجودتان باشند .
۵ – برای تحقق آن ها مهلت زمانی دهید .
۶- پیشرفت تان را در طول مسیر ارزیابی کنید و رویکردتان را بازبینی کنید .
در این صورت است که می توان گفت : ”سال ۱۳۹۷ مبارک باد” .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.