تابلوهای ورودی شهرهای استان سمنان یکسان می‌شوند

تابلوهای ورودی شهرهای استان سمنان یکسان می‌شوند

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان گفت: باهدف ساماندهی ورودی و خروجی شهرهای استان، تابلوهای ورودی شهرها یکسان خواهد شد.

به گزارش مجله خبری محیطی و به نقل از مهر، قدرت الله ابک شامگاه یکشنبه در جلسه کمیسیون ایمنی راه‌های استان سمنان به میزبانی استانداری، ضمن بیان اینکه تابلوهای ورودی و خروجی شهرهای استان یکسان می‌شوند، تأکید کرد: این امر باهدف زیباسازی و ساماندهی به ورودی و خروجی شهرهای استان در بعد جاده‌ای صورت می‌گیرد.

وی بابیان اینکه یکسان‌سازی تابلوهای ورودی و خروجی شهرها از سردرگمی مسافران نیز می‌کاهد، افزود: علاوه بر این امر می‌توان به زیباسازی بصری راه‌های استان سمنان نیز کمک کرد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان در ادامه خواستار فرهنگ‌سازی بیشتر دستگاه‌های مسئول برای ارتقای فرهنگ ایمنی جاده‌ها و رانندگی شد و تأکید کرد: شاهراه تهران-مشهد سالانه با حجم وسیعی از مسافر عبوری روبرو است که کاهش تصادفات جاده‌ای در آن صرفاً وظیفه نیروی انتظامی و دستگاه‌هایی ازاین‌دست نخواهد بود.

ابک توضیح داد: برخی اقدامات صورت گرفته در سطح استان سمنان برای کاهش تصادفات شامل مواردی چون ایجاد برخی از استراحتگاه‌های بین‌راهی، حذف تقاطع‌های پرخطر، تسریع در اجرای عملیات راه‌سازی به‌ویژه قبل از شروع فصل سرد سال، رفع برخی ایرادات در زمینه طرح‌های راه‌سازی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.