تابلوهای تبلیغات محیطی اصفهان رمز گشایی شدند

تابلوهای تبلیغات محیطی اصفهان رمز گشایی شدند

تابلوهای شهروندی در اصفهان که از 19 اردیبهشت ماه به سبک انتظاری در مناطق 15 گانه نصب شده بودند ، در دوره جدید با موضوع ” تفکیک زباله “ رمزگشایی شدند .
به گزارش مجله محیطی ، دبیر کمیته فرهنگ شهروندی اصفهان در این باره گفت : ۳۰۰ تابلوی تبلیغات محیطی اصفهان که به مدت ۱۰ روز از سوی کمیته فرهنگ شهروندی ، به موضوع « همه جدایی ها بد نیست » به سبک انتظاری و با هدف ماندگاری عبارت نوشته شده در ذهن مخاطبان اختصاص یافته بودند ، از 29 اردیبهشت ماه این تابلوها با موضوع تفکیک زباله مورد توجه شهروندان قرار گرفتند .
سعید امامی ادامه داد : جداسازی شیشه ، کاغذ و مقوا ، فلزات ، پلاستیک و ضایعات الکترونیک از زباله های تر ، از مهمترین موارد برای جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی است ، بر این اساس در دوره جدید این تبلیغات شهری ، تابلوهای تبلیغاتی اهمیت تفکیک زباله های خشک و تر را به شهروندان گوشزد می کند .
وی افزود : همزمان با اختصاص تابلوهای تبلیغات شهروندی با موضوع بازیافت ، علاوه بر تولید و توزیع تیزر و پیک شهروندی برای کودکان با موضوع بازیافت ، تبلیغات ایستگاه اتوبوس و کارت های سفر مطالعه نیز به موضوع تفکیک زباله اختصاص می یابد.
دبیر کمیته فرهنگ شهروندی اصفهان در پایان خاطرنشان کرد : این دوره از فعالیت های فرهنگی کمیته فرهنگ شهروندی با موضوع “تفکیک زباله” با همکاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان انجام شده است .

تصاویر این تابلوهای تبلیغاتی را مشاهده نمایید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.