تابلوهای تبلیغاتی استان البرز ساماندهی می شوند

تابلوهای تبلیغاتی استان البرز ساماندهی می شوند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: ساماندهی تابلوهای تبلیغات شهری در دستور کار قرارگرفته است.

به گزارش پایگاه خبری محیطی و به نقل از ایرنا، خیرالله ترخانی روز شنبه در نشست کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی البرز افزود: شهرداری کرج و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی متولیان اصلی در اجرای طرح ساماندهی تبلیغات شهری هستند.

وی ادامه داد: براین اساس کمیته تبلیغات استان البرز مستقر در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، به صورت مستمر و پویا نحوه اجرایی شدن طرح ساماندهی تبلیغات شهری را بررسی و ارزیابی خواهد کرد.

ترخانی در بخش دیگری از سخنانش گفت: با توجه به اهمیت موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی تمام دستگاه‌ها موظف به حمایت از اورژانس اجتماعی بهزیستی هستند.

وی افزود: برای تحقق طرح های پیشگیری از آسیب های اجتماعی، شهرداری‌ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا باید با اتخاذ برنامه و رویکرد مناسب برای گسترش فعالیت اورژانس اجتماعی 123 همکاری کنند.

وی با اشاره به در پیش بودن فصل تابستان و اهمیت طرح های غنی سازی اوقات فراغت جوانان نیز گفت:نحوه فعالیت دستگاه‌های دخیل درغنی‌سازی اوقات فراغت جوانان از جمله اداره کل آموزش و پرورش، شهرداری کرج، اداره کل ورزش و جوانان، اداره کل اوقاف و امور خیریه، سازمان تبلیغات و بنیاد شهید استان البرز مورد بررسی قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.