بیلبورد فامیل دور در تهران

بیلبورد فامیل دور در تهران

چند سالیست که ایام نوروز و سال جدید با برنامه کلاه قرمزی رنگ و بوی شادتری به خود گرفته است. در این برنامه که هر سال بر تعداد عروسک های آن اضافه میشود، شخصیت های محبوبی همچون پسرعمه زا، فامیل دور، ببعی و … وجود دارند که هرکدام از آن ها به تنهایی میتوانند موجب سرگرمی مخاطب در یک برنامه شوند. در این میان تمام عروسک هایی که در این مجموعه وجود دارد، فامیل دور به‌ سرعت توانست با مخاطبان و علاقه‌ مندان مجموعه‌ های کلاه‌ قرمزی ارتباط برقرار کند به طوری که خیلی زود به پرطرفدارترین و محبوب‌ ترین شخصیت این مجموعه تبدیل شد. این محبوبیت چنان گسترش یافت که در سال ۱۳۹۲ کمپینی برای دعوت از فامیل دور برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران در فیسبوک تشکیل شد (منبع ویکی پدیا).

قبلا هم در وب سایت محیطی به تجزیه و تحلیل استفاده از کاراکترهای کارتونی در تبلیغات پرداخته بودیم. در آن مقاله نیز تاکید شده بود که همواره طراحی های خاص بهتر به خاطر می مانند. به طور کلی استفاده از هرنوع شخصیت کارتونی چه شناخته شده و چه ابتکاری در تبلیغات، باعث ایجاد حس راحتی در مخاطب میشود و بدین ترتیب مخاطب راحت تر میتواند با موضوع آگهی ارتباط برقرار کند.

ایرانسل نیز توانسته است با بهره گیری از شخصیت محبوب فامیل دور در بیلبوردهای تبلیغاتی خود، توانسته است حس راحتی و برقراری ارتباط سریع را برای مخاطبین خود به ارمغان بیاورد. به جرات میتوان گفت کمتر کسی وجود دارد که از کنار این بیلبورد بی تفاوت عبور کند. بیلبورد فامیل دور در تهران که مربوط به مسابقه پیامکی «ایرانسل» می باشد، همزمان با پخش مجموعه «کلاه‌قرمزی» در نوروز ۹۴ در چندین نقطه پر تردد تهران اکران شده است، در این مسابقه پیامکی که موسسه مپنا طراحی و اجرای این مسابقه را برعهده دارد، علاقمندان برای شرکت در مسابقه باید به شماره ۸۰۷۰ عدد ۱ را پیامک زده به سوالات این مسابقه پاسخ دهند.

لازم به ذکر است که پیش تر از این نیز مسابقاتی نظیر این مسابقه درباره مسابقات لیگ فوتبال و… توسط مپنا برگزار شده بود.

یک دیدگاه برای “بیلبورد فامیل دور در تهران

  1. رضایی گفت:

    جالب بود. مخصوصا تو این ایام نوروز، واقعا سرگرم کننده بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.