بیلبوردهای کنایه آمیز جنایات آمریکا در مشهد بازخوانی می شود

بیلبوردهای کنایه آمیز جنایات آمریکا در مشهد بازخوانی می شود

رییس اداره تبلیغات فرهنگی سازمان فرهنگی شهرداری مشهد از بازخوانی جنایات آمریکا و دعوت مردم به شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان در اکران های شهری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری محیطی به نقل از قدس آنلاین حجت فقیه در گفتگویی، اظهار داشت: به مناسبت ۱۳ آبان بیلبوردها و تابلوهای شهری به بازخوانی جنایات آمریکا می پردازند.

وی با اشاره به اکران های شهری به مناسبت هفته استکبار ستیزی، گفت: سازمان فرهنگی با هدف اطلاع رسانی دعوت به راهپیمایی باشکوه ۱۳ آبان و بازخوانی جنایات آمریکا نسبت به اکران تابلو ها و بیلبورد در سطح شهر اقدام کرده است.

فقیه با بیان این که بیش از ۳ هزار متر مربع تبلیغات برای ۱۳ آبان داریم که در حال اکران است؛ گفت: در ۳۱ عرشه پل با نصب تابلو و با شعار «همه با هم می آییم» از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان دعوت شده است.

رییس اداره تبلیغات فرهنگی سازمان فرهنگی شهرداری مشهد،افزود: در این تابلوها زمان و مکان راهپیمایی اطلاع رسانی می شود و همچنین با تصاویری جنایات آمریکا به تصویر کشیده شده است.

فقیه بیان کرد: در این بیلبوردها جملات کنایه آمیزی از قبیل آمریکای صلح طلب، آمریکای دست و دل باز، آمریکای قابل اعتماد، آمریکای قدر شناس، آمریکای حقوق دادن و آمریکای محترم با تصاویر مرتبط در شهر به اکران در آمده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.