نصب بیلبوردهای تبلیغاتی با شعار اسلامی در آمریکا

نصب بیلبوردهای تبلیغاتی با شعار اسلامی در آمریکا

اداره اسلامی شمال آمریکا با هدف ارائه اطلاعات درست در مورد دین مبین اسلام  کمپینی را در قالب تبلیغات محیطی در تابستان امسال در شهرهای مختلف آمریکا برگزار کرده است .
به گزارش محیطی دات کام ، در حال حاضر شهرهای جکسنویل ، سانفرانسیسکو ، اوکلند ، سیاتل ، فینیکس ، دنور ، هریسبورگ و البوکرکی در ایالت‌های مختلف آمریکا در ماه جاری میزبان بیلبوردهای تبلیغاتی این کمپین هستند .
در ماه‌های گذشته نیز حدود 80 بیلبورد تبلیغاتی درباره اسلام در شهرهای فیلادلفیا، میامی، بالتیمور، آتلانتا، لس‌آنجلس، هیوستن، دالاس، ساکرامنتو، کالیفرنیا و شیکاگو نصب شدند .
یکی از سه بیلبوردی که در شهر جکسنویل نصب شده است ، در آن تصویر یک کودک سفید و یک کودک سیاه پوست که دست بر شانه هم گذاشته‌اند بیلبوردهای اسلامی در آمریکاکشیده شده است و بر روی آن جمله ” خدا بر مبنای صورت یا ثروت قضاوت نمی‌کند. “ ذکرشده است .
“محمد الیاس” رئیس این مرکز اسلامی در مورد تماس های وارده به این مرکز گفت: «بسیاری با ما تماس می گیرند و تنها خواهان این هستند که این مرکز را از نزدیک ببینند و با مسلمانان از نزدیک آشنا شوند . عده ای نیز سوالات خود را می پرسند. برخی نیز تمایل به دریافت قرآن دارند که مرکز ما قرآن رایگانی در اختیار آنها قرار می دهد.»

به گفته او طی چند هفته ای که این بنرها در شهر نصب شده است هزاران نفر با مرکز تماس برقرار کرده اند ، اگر چه هدف این مرکز پاسخگویی به پانصد هزار تماس در هر هفته است و شعار آنها این است: «سوال دارید؛ پاسخ می گیرید .»
این کمپین تبلیغات محیطی در شهرهای مختلف آمریکا با موفقیت چشمگیری مواجه گردیده است و اکثر کسانی که با مرکز اسلامی آمریکا تماس می‌گیرند، خواهان بازدید از مساجد و دریافت یک نسخه قرآن هستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.