بچه‌هایی در انتظار … !

بچه‌هایی در انتظار … !

امروزه در تمامی جوامع بشری قشری از مردم نیازمند حمایت و توجه هستند که از جمله بی پناه ترین آنها کودکان بی‌ سرپرست و یا بد سرپرست می باشند. موسسات یا سازمانهای مانند حمایت از کودکان با کمک های بشر دوستانه و حمایت های مردمی اداره می شوند.

سازمان خیریه The Road to Children با هدف حمایت همه جانبه از کودکان و خانواده آنان تاسیس گردیده است و از جمله مسئولیت های این سازمان خیریه فراهم نمودن امکانات لازم برای بازگشت کودک در مسیر سلامتی جسمی و روحی است. این امکانات شامل تامین هزینه های درمان و همچنین حمایت های جانبی مرتبط با کودک یا خانواده او می باشد.

این موسسه تبلیغات خلاقانه ای را از بچه هایی در انتظار اجرا نموده است. همانطور که در تصاویر گرد آوری شده ملاحضه می کنید این تصاویر گویای آرزوهای کودکانی است که در خیال آنها غرق شده است.

سوار برکشتی و دیدن دور دست ها، راه یافتن به کهکشان و یاحضور در یک قصر زیبا و… نمونه ای از تصاویر تبلیغات محیطی سازمان The Road to Children است.

هدف از به تصویر کشیدن چنین تصاویری نمایش محقق شدن آرزوهای دست نایافتنی است که با حمایت این موسسه امکان پذیر می شود و در واقع رساندن پیام به شیوه خلاقانه به مخاطبین از مهمترین بخش های این تبلیغات محیطی است.

کارگردان خلاقیت: Dima Gushchin
کارگردان/تهیه کننده: Sergey Polishuk
مدیر هنری/کپی رایتر/تصویرگر: Daria Agapova
انتشار: 2012 دسامبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.