اجرای بازسازی و بهسازی پل های عابر پیاده در کرج

اجرای بازسازی و بهسازی پل های عابر پیاده در کرج

خدیجه نوری رئیس اداره تبلیغات سازمان زیباسازی شهرداری کرج، از بازسازی و بهسازی پل های عابر پیاده در سطح شهر کرج خبر داد .

به گزارش مجله خبری محیطی ، خدیجه نوری ضمن تاکید بر لزوم بهینه نمودن تجهیزات و مبلمان شهری کرج اظهار کرد : سازمان زیباسازی اجرای عملیات مذکور را به عنوان بخشی از وظایف خود در دستور کار قرار داده است و در راستای تحقق این مهم می کوشد .

وی ادامه داد:بازسازی و اصلاح فضای تبلیغاتی عرشه پل های عابر پیاده ابتدای خیابان کسری، شهدا و دانشگاه آزاد، از جمله عملیات طرح مذکور هستند و این عملیات طبق برنامه ریزی های انجام شده توسط کارشناسان سازمان اجرا خواهد شد.

رئیس اداره تبلیغات سازمان زیباسازی شهرداری کرج افزود :بر اساس جدول زمانبندی سازمان زیباسازی در خصوص اجرای طرح های عمرانی که به پیمانکاران ارسال می شود، آنها موظف می شوند نسبت به اجرا و تصحیح موارد مطرح شده در این جدول اقدام نمایند.

خدیجه نوری خاطر نشان کرد : تنظیف و شستشوی مستمر، رنگ آمیزی عرشه پل، پله ها و پایه ها، ترمیم و نصب سایبان عرشه و بهبود وضعیت روشنایی پل ها ،از جمله مواردی هستند که در دستور کار پیمانکاران در قالب جدول زمانبندی قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه بازسازی و بهسازی پل های عابر پیاده سطح شهر کرج با پیگیری مدیر عامل محترم سازمان و اعضای شورای اسلامی شهر و نظارت حوزه های مرتبط اجرا می شود، افزود : رضایت شهروندان از اینگونه اساسیه شهری با اجرا و احیاء موارد فوق  تامین خواهد گردید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.