بهره برداری از 65 مینی بیلبورد با موضوع طبیعت در گیلان

بهره برداری از 65 مینی بیلبورد با موضوع طبیعت در گیلان

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری رشت از بهره برداری طرح جدید سازه های تبلیغات محیطی با مضامین طبیعت زیبای استان گیلان خبر داد .
به گزارش پایگاه محیطی ، محمد باقر بشر دانش گفت : تعداد 65 مینی بیلبورد در سطح شهر رشت با موضوع طبیعت استان گیلان به جای سازه های قدیمی به بهره برداری رسید.
وی ادامه داد : محیط شهرها ، ترکیبی از داده های بصری گوناگون است که تاثیری انکار ناپذیر بر فضای شهری و ذهنیت دیداری شهروندان دارد .
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری رشت خاطر نشان کرد : این سازمان در راستای اطلاع رسانی 65 استند را در شهر رشت در اختیار دارد و با توجه به اینکه 8 تا 9 سال از عمر این استندها گذشته و فرسوده شده بود ، به جای این استندها مینی بیلبوردهایی در سایز 5/2 تا 3 متر نصب کرده ایم .
باقر دانش تاکید کرد : در این مینی بیلبوردها تصاویر ثابتی از روستاها و فرهنگ و زندگی مردم این استان به تصویر کشیده شده است .
مدیر عامل سازمان زیباسازی شهرداری رشت اضافه کرد : عدم نظم و آرامش هنرمندانه در سیما و منظر شهری اختلالاتی را در هماهنگی شهروندان با محیط ایجاد می کند که در نهایت منجر به آزردگی می شود و بر این اساس این سازمان با در نظر گرفتن این مهم اقدام به طراحی فضاهای تبلیغات محیطی جدید کرده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.