بنر های تبلیغاتی هیات های عزاداری ایمن نیست

بنر های تبلیغاتی هیات های عزاداری ایمن نیست

دکتر عیسی علیزاده، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری حضرت سید الشهداء (ع) به عدم استاندارد بودن داربست هایی که از سوی هیات های عزاداری نصب می شود،اشاره کرد و گفت: به دلیل عدم برخورداری از استاندارد لازم این داربست ها ایمن نیست.

به گزارش مجله اینترنتی محیطی ، علیزاده با تاکید براینکه با نزدیک شدن به ایام سوگواری شهادت امام حسین (ع) داربست هایی ازسوی هیات های عزاداری نصب می شود، هشدار داد: این داربست ها با توجه عدم برخورداری از ایمنی لازم و همچنین شرایط جوی، وزش باد و طوفان های فصلی خطرات زیادی را متوجه شهروندان می کند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی گفت : به منظور جلوگیری از سقوط داربست ها و ایجاد خطرات احتمالی مسئولین هیات ها نسبت به انجام موارد ایمنی دقت و نظارت کافی را داشته باشند.

وی افزود: با توجه به افزایش میزان رفت و آمد شهروندان بخصوص در روزهای عاشورا و تاسوعا رعایت موارد ایمنی می تواند احتمال خطرآفرینی را کاهش دهد.

دکتر علیزاده به محتوای بنرهای تبلیغاتی که بر روی این داربست ها نقش می بندد، اشاره کرد و گفت : با توجه به حساسیت محتوای بنرهای تبلیغاتی هیات ها که به صورت خودجوش و مردمی نصب می شود بهتر است به منظور تکریم جایگاه و شخصیت حضرت سید الشهدا و یاران وفادار ایشان از درج و نصب مطالب خارج از شان و مقام اهل بیت و همچنین از اکران شمایل و تصاویر نامناسب خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.