بنرهای ضد آمریکایی در ۷۰۰ نقطه شهر قم اکران خواهد شد

بنرهای ضد آمریکایی در ۷۰۰ نقطه شهر قم اکران خواهد شد

مدیرکل روابط‌ عمومی و بین‌ الملل شهرداری قم از اکران بنرهای ضدآمریکایی در ۷۰۰ نقطه شهر خبر داد.

به گزارش محیطی به نقل از تابناک، حمیدرضا عابدی ‌خرسند با اشاره به برنامه‌های شهرداری درباره فضاسازی شهری برای 22 بهمن اظهار داشت: تبلیغات محیطی در دوره‌های مختلف در قم با فراز و نشیب‌هایی همراه بود، ولی از چند ماه گذشته با توجه به اهمیت یکپارچه ‌سازی و دوری از اغتشاشات بصری تصمیم به یکپارچه‌ سازی تبلیغات محیطی گرفته ‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: برای نظم بخشیدن، یکپارچه‌ سازی و تأثیرگذاری بیشتر تبلیغات، سعی شده که کارها به‌ جای اقدامات کلیشه ‌ای و سطحی بیشتر به سمت محتوایی و فکری پیش رود و حتی در این زمینه در پیام‌های تبریک هم محتوای اخلاقی، عقیدتی، مذهبی، فرهنگی و سیاسی بیشتر دیده می‌شود.

مدیرکل روابط‌ عمومی و بین‌الملل شهرداری قم یکی از اقدامات مهم را فضاسازی شهرداری در دهه بصیرت برشمرد و گفت: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در واگذاری کارها به جوانان انقلابی، متأسفانه با وجود آن‌که استان قم ظرفیت خوب و بالایی در همه کارهای بصری دارد ولی از آن استفاده ‌نشده بود که تلاش کردیم با راه‌اندازی کمپین‌های طراحی بتوانیم از این ظرفیت استفاده کنیم.

وی با اشاره به سخنان صبح امروز مقام معظم رهبری درباره دولت آمریکا و ترامپ عنوان کرد: قم نخستین شهر کشور بود که به ندای رهبری در مورد آمریکا لبیک گفت و از ظهر امروز فضاسازی‌های این سخنان در سطح شهر آغازشده است.

عابدی خرسند ادامه داد: با همکاری صاحب ‌نظران و افراد انقلابی در 700 فضا در کنار فضاسازی‌های دهه فجر، بنرهایی صرفاً علیه آمریکا به‌منظور ایجاد انگیزه در بین مردم اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.