با Johnson & Johnson زود خوب شو

با Johnson & Johnson زود خوب شو

کمپینی پیش رو متعلق به شرکت تولید لوازم بهداشتی و دارویی Johnson & Johnson می باشد این کمپین با عنوان ” مراقبت هر روزه” طراحی گردیده است.

این تصویر تبلیغاتی در دو قسمت مجزا و زیر هم به چاپ رسیده است و همانطور که در تصویر بالا نیازهای اولیه و روزانه یک خانواده برای زندگی روزمره نشان داده شده است، تصویر دیگر واکنش به خرید کمک های اولیه است که می تواند در آسیب ها و حوادث کوچیکی که در منزل، محل کار، مدرسه و… رخ می دهد به عنوان اورژانس سریع در هر کجا که باشیم مورد استفاده قرار گیرد و پیام تبلیغاتی این کمپین تبلیغاتی با عنوان ” زود خوب شو” می باشد تا این نکته را یادآور شود سلامتی شما با استفاده از محصولات Johnson & Johnson به زودی بهبود می یابد.

شرکت Johnson & Johnson در سال 1886 تاسیس شده است. سهام آن در بازار بورس داوجونز، همواره بین 500 شرکت قرار دارد. کارخانه مرکزی این شرکت در نیوجرسی می ‌باشد و 250 شرکت زیر مجموعه در 57 کشور دیگر دارد و محصولات آن در 175 کشور عرضه می‌شود. این شرکت در سال مالی 2011 فروشی بالغ بر 65 میلیارد دلار داشت. معروفترین محصولات Johnson & Johnson شامل محصولات کمک‌های اولیه مانند چسب زخم، باند و مسکن‌های ضد درد با نام تجاری Ty lenol می‌باشد.

آژانس تبلیغاتی: BBDO، نیویورک، ایالات متحده آمریکا
مدیر خلاقیت / کپی رایتر: Kara Goodrich
مدیر هنری / تصویرسازی: Fernando Mattei
عکاس: Billy Siegrist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.