با ویرا پاناسونیک طبیعت را ببینید

با ویرا پاناسونیک طبیعت را ببینید

در تبلیغی خلاقانه شرکت پاناسونیک به تبلیغ تلوزیون مدل ویرا خود می پردازد. مسلما اگر در تبلیغ خود از طبیعت بهره جوییم می توانیم تاثیر آنرا دو چندان کنیم. در این طرح خلاقانه شاهد از این دست تبلیغات هستیم این شرکت که ادعا دارد سری ویرا رنگ واقعی را به نمایش می گذارد ماکت تلوزیونی را در کنار دریاچه ای در مالزی اکران کرده است. صفحه تلوزیون در این ماکت در حقیقت شیشه است و نمای دریاچه را نشان می دهد این حس را به مخاطب القا می کند که به راستی صفحه نمایش این تلوزیون رنگ ها را با همان کیفیت واقعی به تصویر می کشد.

این تبلیغ توسط آژانس تبلیغاتی Megan Advertising در مالزی با مدیریتت خلاقیت Kee و مدیریت هنری Kok Meng و البته با طراحی Kok Meng, Hooi San در  آوریل 2007 اجرا شده است.

پاناسونیک

پاناسونیک (به ژاپنی: パナソニック株式会社) با نام پیشین ماتسوشیتا، شرکت الکترونیکی ژاپنی و چندملیتی است، که دفتر مرکزی آن در کادوما، اوساکا قرار دارد.

شرکت پاناسونیک در سال ۱۹۱۸ توسط کونوسوکه ماتسوشیتا تحت نام ماتسوشیتا تاسیس شد و در طول سال‌های متمادی فعالیت در صنایع الکترونیک و مخابرات، امروزه در ردیف شرکت‌های بزرگ ژاپنی مانند سونی، هیتاچی، شارپ و توشیبا قرار دارد، که به‌عنوان غول‌های صنایع الکترونیکی جهان شناخته می‌شوند.

این شرکت در سال ۲۰۱۲ به‌عنوان چهارمین تولیدکننده تلویزیون در جهان شناخته شد. سهام شرکت پاناسونیک در بازارهای بورس توکیو، بورس اوساکا، بورس ناگویا و بورس فیلیپین معامله می‌شود.

شرکت پاناسونیک در سال ۲۰۱۲ میلادی در مجموع معادل ۵۲۰٫۲۱۶ میلیون ین، در بخش تحقیق و توسعه خود، هزینه نموده است. این رقم در حدود ۶٫۶٪ درصد از کل درآمد سالیانه این شرکت را شامل می‌شود. تا تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۱۲ کمپانی پاناسونیک ۱۴۰٫۱۴۶ اختراع را در اداره ثبت اختراع و نشان تجاری ایالات متحده، بنام خود ثبت کرده است، که اکثر آنها در این مرکز و توسط کارمندان فعال در آن به ثبت رسیده‌است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.