اکران یکپارچه بنرهای مناسبتی در کرج اجرایی شد

اکران یکپارچه بنرهای مناسبتی در کرج اجرایی شد

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج با اشاره به اهداف و سیاست های سازمان مبنی بر اکران یکپارچه بنرهای مناسبتی در سطح شهر، اظهار داشت: این مهم در سالروز 9 دی اجرایی شد.

حسین عطایی این خبر را اعلام کرد و گفت: در سالروز 9 دی طرح بنرها توسط زیباسازی طراحی و به تمامی دستگاه های دولتی و اجرایی ارسال شده است. این مسئول اضافه کرد: همچنین طرح بنرها توسط سازمان زیباسازی به مناطق 12 گانه وسازمان های تابعه نیز ارسال شده تا بنرهای 9 دی به صورت یکپارچه و یکسان در تمام سطح شهر اکران شود.

وی با اشاره به اینکه اکران بنرهای مناسبتی به صورت یکپارچه نقش بسزایی در گرامیداشت مناسبت ها و ترویج فرهنگ های تاریخی و اسلامی دارد، عنوان کرد: با توجه به تلاش غربی ها برای رسوخ به اعتقادات جوانان اسلام، یادآوری مستمر دلاوری های غیور مردان تاریخ و حیله های دشمنان در راستای صدمه زدن به کشور، دین و استقلال ملت امری ضروری است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری کرج افزود: نصب نبرهای مناسبتی علاوه بر آشنایی نسل جوان با حماسه آفرینی ها و رشادت های اهل بیت (ع) و شهیدان تاریخ اسلام موجب ماندگار شدن تاریخ در ذهن آنان و ترغیبشان برای شرکت در راهپیمایی ها و مراسمات مناسبتی، دینی و مذهبی می باشد.

عطایی تاکید کرد: سازمان زیباسازی در کنار توجه به زیبایی های بصری و ایجاد آرامش شهروندان، اهتمام ویژه ای به نهادینه کردن اعتقادات دینی و آرمان های امام راحل (ره) جهت استقلال کشور و تشویق نسل جوان به فراگیری ایثار، رشادت، بصیرت و از همه مهمتر وحدت جمعی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.