جذابیت المان ماکارونی Kraft در خیابان

جذابیت المان ماکارونی Kraft در خیابان

دیدن خوراکی های خوشمزه و باب میل بصورت یک مجسمه بزرگ در خیابان حس خوشایندی را می تواند در افراد ایجاد کند. خاص بودن اینگونه تبلیغات تا حدی است که بصورت یک نمایش خیابانی توجه بسیاری از مخاطبین را بخود جلب میکند.

بدین جهت ماکارونی Kraft تبلیغات منحصر به فرد را از شکل ماکارانی خود را به نمایش عموم گذاشته است. ماکارونی به همراه پنیر یکی از پرطرفدارترین غذاهای مردم آمریکا در فصل سرما می‌باشد، همین علاقه مردم می‌تواند ایده خوبی برای اجرای این تبلیغات خیابانی باشد که این شرکت با ساخت یک المان گرم، برند خود را در ذهن مردم تثبیت می‌کند.

جذابیت اجرای این تبلیغات موجب شده تا مردم از این المان دیدن کنند و عکس های یادگاری در کنار آن از خود تهیه نمایند و این برند توانسته بازخورد مطلوبی را در بین مشتریان از آن خود نماید.

آژانس تبلیغاتی: CP+B, ایالات متحده آمریکا

اثر بخشی سازه های حجمی

یکی از موضوعاتی که اثربخشی و سطح هر رسانه ای را مشخص می کند تعداد مخاطب می باشد. سازه حجمی از این حیث نسبت به رسانه های محیطی ای دیگر ( بیلبورد ، استرابورد و … ) متفاوت است. به طور مثال در یک تقاطع سه اتوبانی اگر یک بیلبورد نصب گردد، تنها از دو وجه دیده می شود. اما در همین تقاطع در صورت نصب سازه حجمی، تمامی وجوه، یعنی ۶ وجه دید دارد. از سوی دیگر بیلبورد صفحه ای صاف ( دو بعدی ) بوده است و مخاطب برای درک پیام بیلبورد نیاز دارد تا چند لحظه با توجه کامل به آن نظاره کند. اما برای سازه حجمی اتفاقی متفاوت رخ خواهد داد. مخاطب دقیقاً همان چیزی که در یک فروشگاه یا در خانه ی خود می بیند در حجمی بسیار بزرگتر در کنار اتوبان می بیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.