افزایش 45 درصدی جانمایی المان‌های نوروزی در همدان

افزایش 45 درصدی جانمایی المان‌های نوروزی در همدان

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری همدان از افزایش تقریبا 45 درصدی نصب المان‌های نوروزی در همدان خبر داد و گفت: در 100 نقطه از شهر همدان المان‌های نوروزی جانمایی خواهد شد.

به گزارش محیطی به نقل از ایسنا، وحید علی‌ضمیر گفت: منطقه همدان، با بیان اینکه از اواخر آذرماه فراخوان دریافت طرح‌های نوروزی اعلام شده است، افزود: بیش از 470 طرح به این سازمان رسیده و در بهمن‌ ماه داوری این طرح‌ها انجام و طرح‌های برتر شناسایی شد.

وی با تأکید بر اینکه رویکرد اصلی این سازمان در سالجاری، نصب المان‌های دائمی است، ادامه داد: سعی شده المان‌هایی که در سطح شهر نصب می‌شود، دائمی باشد و در شهر باقی بماند به طوریکه این المان‌ها با موضوع‌های مختلفی در سطح شهر نصب خواهد شد.

علی‌ ضمیر از رنگ‌آ میزی جداره‌های 30 هزار مترمربع در مبادی ورودی شهر خبر داد و گفت: شست‌ و شو و رنگ‌ آمیزی مبلمان شهری از دیگر فعالیت‌های این سازمان است همچنین نصب مبلمان جدید نیز در دستور کار این سازمان است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری همدان از جداره‌ سازی زیرگذر پیامبر اعظم(ص) خبر داد و تصریح کرد: نصب تابلو‌های جهت‌ نما با المانی خاص نیز از دیگر فعالیت‌های این سازمان است.

وی نقاشی دیواری، نصب المان‌های نوری و آذین‌ بندی پیاده‌ راه بو علی را از دیگر فعالیت‌های این سازمان به مناسبت فرارسیدن عید نوروز عنوان کرد و گفت: این نوید را به شهروندان می‌دهیم که امسال نوروز متفاوتی را به لحاظ آذین‌بندی شهر تجربه کنند.

یک دیدگاه برای “افزایش 45 درصدی جانمایی المان‌های نوروزی در همدان

  1. علیپور گفت:

    استفاده از المان شهری نوروزی در سطح شهر می تواند در نشاط افراد جامعه تاثیر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.