ارتقای فضای بصری شهری در شهرضا

ارتقای فضای بصری شهری در شهرضا

عضو شورای اسلامی شهر شهرضا گفت: ارتقای خدمات شهری شامل نظافت و زیبایی معابر و میادین، کوچه‌ها و معابر از برنامه‌های آینده شورای اسلامی شهر شهرضا در سطح شهر و مناطق کم‌برخوردار است.

آرزو قوامی با اشاره به برنامه‌های شورای شهر برای آینده این شهر اظهارداشت: شناسایی و آسیب‌شناسی مشکلات شهر، اولویت‌بندی و رتبه‌بندی کارهای اجرایی، از برنامه‌های شورای شهر شهرضا است.

وی با اشاره به ایجاد چشم‌انداز مطلوب از مبلمان شهری، المان‌ها و فضاهای محیطی و استفاده از ظرفیت‌های هنری و خلاقانه در ارتقای فضای بصری شهر افزود: تسریع پاسخگویی به مراجعه‌های مردمی در امور مربوط به شهرداری و ایجاد میانبرهای معقول و قانونی برای افزایش رضایت نسبی مردم، از دیگر برنامه‌های شورای شهر برای شهرضا است.

این عضو شورای اسلامی شهر شهرضا با اشاره به ارتقای خدمات شهری، شامل نظافت و زیبایی معابر و میادین و کوچه‌ها گفت: حوزه خدمات شهری دارای وظایف مختلفی است که مهمترین وظیفه آن‌ها، رسیدگی و مراقبت مستمر در حوزه تحت وظیفه خود، ارتباط با شهروندان و جلب رضایت‌مندی و مشارکت آنان است.

وی با اشاره به رویکرد شورای اسلامی برای ارتقای مسائل فرهنگی در شهرضا، اظهارداشت: ارتقای مسائل فرهنگی یک اتفاق یک شبه یا یک هفته‌ای نیست، ایجاد فرهنگ، یک حرکت زمان‌بر و طولانی است.

قوامی تأکید کرد: در راستای مسائل فرهنگی، آموزش نقش بسیار به سزایی دارد، سپس یک حرکت جهادی و فراگیر در راستای تداوم و تثبیت یک فرهنگ ارزشمند نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.