اجرای طرح جمع آوری ضربتی تابلوهای غیرمجاز در خرم‌دره

اجرای طرح  جمع آوری ضربتی تابلوهای غیرمجاز در خرم‌دره

مسئول روابط‌ عمومی شهرداری خرم‌ دره، از جمع‌ آوری ۲۰ مورد تابلوی غیرمجاز از سطح شهر خرم‌دره خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری محیطی به نقل از ایسنا، عزت‌الله مظفری با اشاره به اجرای طرح ضربتی تابلوهای غیرمجاز از سطح شهر خرم‌دره، عنوان کرد: همه تابلوهای غیرمجاز بارعایت احترام و با صدور اخطار و درخواست رفع توسط فرد و در نهایت توسط، کارکنان زحمت‌کش اجرائیات و روابط‌ عمومی جمع‌آوری شد.

وی تصریح کرد: بارها از کسبه و شهروندان درخواست شده است بدون مجوز شهرداری اقدام به نصب تابلو یا استند تبلیغاتی در سطح شهر نکنند که متاسفانه برخی از شهروندان به توصیه‌های شهرداری توجه نکرده‌اند و شهرداری برابر بند ۲۷ ماده ۵۵ قانون شهرداری با این افراد برخورد و نسبت به جمع‌آوری و برش تابلوهای غیرمجاز اقدام کرد.

این مسئول بیان کرد: نصب تابلو و استندهای غیرمجاز در سطح شهر زمینه نارضایتی مردم و ایجاد سد معبر را فراهم می‌کند.

مظفری یادآور شد: شکایات تلفنی زیادی از سوی شهروندان مبنی بر اخلال در امورات و تردد آن‌ها در خیابان‌ها در خصوص نصب بنرهای سیار و ثابت به شهرداری رسیده بود که با بررسی‌های صورت گرفته بنا شد در مرحله اول خیابان‌های اصلی و در مرحله بعد خیابان‌های فرعی پاکسازی شوند.

وی با تاکید بر اینکه برای نصب هرگونه بنر، ‌تابلو و استند تبلیغاتی باید با شهرداری هماهنگی لازم صورت گیرد، اظهار کرد: در صورت عدم هماهنگی، همه تابلو و استندهای غیرمجاز برش داده خواهدشد، به طوری که در این راستا اولین مرحله طرح ضربتی طی شب‌های گذشته اجراشد و با نزدیکی ایام عید طرح ضربتی دو نیز اجرا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.