اجرای تبلیغات محیطی در سطح ورزشگاه های کشور

اجرای تبلیغات محیطی در سطح ورزشگاه های کشور

سازمان لیگ فوتبال ایران در نظر دارد انجام پروژه موضوع فوق را به شرکت ها /کانون های تبلیغات واجد صلاحیت دارای ‏مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که سابقه فعالیت و شرایط لازم جهت اجرای پروژه را دارند واگذار کند.‏

به گزارش پایگاه خبری تبلیغات محیطی ایران و به نقل از فارس، صادق درودگر در گفت‌وگو با برنامه ورزشی رادیو تهران در خصوص شرایط تیم فوتبال تراکتورسازی و بازی مقابل استقلال گفت: خدا را شکر تیم شرایط خوبی دارد. بازیکنان آمادگی بالایی دارند و هیچ یک از نفرات تیم آسیب دیدگی ندارند. آنچه وظیفه باشگاه در خصوص جذب بازیکن بوده انجام داده و منتظریم تا بازیکنان جدید آنچه در توان دارند برای تیم تراکتورسازی انجام دهند. بازی مهمی مقابل استقلال داریم و تمام تلاشمان را می‌کنیم تا نتیجه خوبی را کسب کنیم.

وی در ادامه در خصوص اینکه آیا مسعود شجاعی و اشکان دژاگه در بازی با استقلال به میدان خواهند رفت یا نه، گفت: ITC مسعود شجاعی صادر شده و مشکلی برای بازی کردن ندارد و در خصوص اشکان باید بگویم تمام نامه‌ نگاری‌های لازم انجام شده و به احتمال زیاد امروز باید ITC این بازیکن صادر شود تا با قدرت در میدان حاضر شود.

درودگر در ادامه در خصوص هواداران تیم تراکتورسازی در تمرینات این تیم گفت: با صلاحدید سرمربی روز یکشنبه تمرینات به روی هواداران باز است و از نزدیک نظاره‌گر عملیات بازیکنان باشیم با توجه به اینکه روز یکشنبه کارهای تاکتیکی انجام نمی‌دهیم استقبال خوبی از سوی هواداران صورت می‌گیرد و امیدواریم هواداران فهیم تراکتورسازی در بازی با استقلاب به ورزشگاه بیایند و تیم را حمایت کنند. هیچ محرومیتی برای هواداران وجود ندارد و تماشاگران تراکتور می‌توانند بدون مشکل به ورزشگاه آزادی بیایند و به تیم کمک کنند تا مسابقه خوبی را به نمایش بگذارند و ان‌شاالله تیم موفق شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در ادامه در خصوص اینکه آیا 10 درصد برای هواداران تراکتور در ورزشگاه آزادی در نظر گرفته شده؛ گفت:‌در صورتی که ورزشگاه پر نشود می‌توانیم از هواداران بیشتری در ورزشگاه آزادی استفاده کنیم اگر هواداران استقلال به ورزشگاه بیایند همان 10 درصد در اختیار تماشاگران تراکتورسازی است.

وی در ادامه در خصوص اینکه آیا 10 درصد برای تماشاگران میهمان در ورزشگاه رعایت می‌شود یا خیر،؛ گفت:‌وقتی زیرساخت‌ها برای تماشاگران میهمان رعایت نشود مطمئنا این قانون رعایت نمی‌شود باید شرایط برای هواداران مهیا شود از لحاظ شماره‌گذاری در صندلی‌ها، آی‌دی‌کارت‌ها، نحوه بلیت‌فروشی، وقتی این زیرساخت‌ها مهیا شود مطمئنا رفته رفته شرایط مناسبی برای هواداران در ورزشگاه مهیا می‌شود.

وی در ادامه در خصوص حمایت هواداران تراکتورسازی گفت: هواداران فهیم باشگاه تراکتورسازی می‌دانند که باشگاه با توجه به اینکه شرایط انتقالش دیر انجام شد و به یک باشگاه خصوصی تبدیل شد نیاز شد تا رفته رفته شرایط مناسبی پیدا کند. ما 4 بازیکن بزرگسال یک بازیکن خارجی و یک بازیکن لیگ برتری دیگر می‌توانیم جذب کنیم تا شرایط تیم مناسب شود و با قدرت در لیگ ظاهر شویم. برای اینکه به عنوان تیم مدعی در لیگ ظاهر شویم نیاز است به حمایت هواداران نیاز داریم. ما باید از امتیاز میزبانی استفاده کنیم و هواداران حتی یک صندلی خالی نباید ورزشگاه خالی بگذارند. مطمئنا با حضور هواداران می‌توانیم امتیازات لازم را بگیریم و به عنوان مدعی قهرمانی در لیگ ظاهر شویم.

وی درباره اینکه زنوزی مالک باشگاه دیگری هم هست یا خیر، گفت: آقای زنوزی یک مجموعه هلدینگ دارد که شرکت‌های مختلفی زیرمجموعه هلدینگ هستند باشگاه گسترش فولاد امتیازش به فروش رسید و قرار است تیم دیگر آقای زنوزی به شهرستان منتقل شود فرد دیگری امتیاز این باشگاه را بخرد احتمال زیاد به ارومیه خواهد رفت تا ادر لیگ یک ظاهر شود.

درودگر در پایان در خصوص تبلیغات محیطی گفت: سعی کردیم از شرکت جدیدی استفاده کنیم تا تولد دیگری در بخش تبلیغات در فوتبال به وجود بیاید. با توجه به اینکه در گذشته مشکلات زیادی در خصوص تبلیعات محیطی داشتیم و پول زیادی به باشگاه داده نمی‌شد، سعی کردیم از قوانین و قراردادهای جدیید استفاده کنیم تا شرکت‌های خوبی در خصوص تبلیغات محیطی به فوتبال کمک کنند. برای همین نیاز داریم تا رفته رفته جلو برویم این اتفاق می‌تواند به فوتبال کمک کند مطمئنا از هفته چهارم تمام تبلیغات لازم در ورزشگاه‌های فوتبال وجود دارد و هیچ مشکلی نخواهد بود این اتفاق اتفاق بزرگی است و می‌تواند به فوتبال کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.